Ürün Hakkında / Bilgi

Türkiye genelinde Klimaks egsoz (Climax Exhaust) ürünün bir çok taklidi satılmaktadır. Bu tarz ürünlere güvenmeyiniz ve orjinal ürün için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

admin@scrmgarage.com adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Climax Exhaust Nedir?

Gerektiğinde sessiz olan ve istediğinizde ses çıkaran bir egzoz sistemidir. Fakat diğer vanalı sistemlerden (varex/warex/el yapım vanallar) bu ürünü ayırt eden özellik otomatik ve kumandasız açılmasıdır.

Climax Egzoz ayarlanmış/belirlenmiş devirden sonra açılan bir egzoz sistemdir

Sıkca Sorulan Sorular

Garanti veriyormusunuz?

Evet, ürünümüzün elektrik parçaları 1 yıl garantilidir

Bu ürün hangi araçlara takılabilir?

Ürünğmüz hazır Kit halinde satılık olarak aşağıdakilerde mevcuttur.

 • SOHC VTEC (Honda)
 • DOHC VTEC (Honda)
  • B16 / B18 / B20
  • K20 / K24
  • F20 / F22
  • H22 / H23 (denetilmedi)
 • VQ35 (Nissan 350z)
 • VVC Rover K-Series (Lotus Elise)

Motoruma zararı var mıdır?

Hayır – Egzoz sistemi doğru montaj edilir ise kesinikle bir sorun/arıza çıkartmaz. Bazı VAGCOM araçlarda egzoz açıldığında arıza lambası yanıp sönebilir fakat bu bir arıza değildir sadece sistem aracın beyini bu şekilde tespit etmektedir.

Climax ile aracım fazla yakar mı?

Hayır, bu egzoz sistemi yakıt sistemini hiçbir şekilde etkilemez fakat gaza gelmeyeceğine dair söz verememekteyiz malum sesi yüksek düzeyde ve aracınızı hep yüksek devirlerde kulanacak iseniz mantık olarak fazla yakacaktır.

Aracım muayeneyi geçer mi?

Evet, Stealth Climax Exhaust – kitinde özel yapım susturucular ve borular mevcuttur, stealth kit de her şey gizlenmiş ve legal bir şekide kapatılmıstır. Standart Climax Egzoz egzoz kitimizde aracın muayeneyi geçememe ihtimali çok azdır.

Nerden Alabilirim?

VTEC Climax Kit

Herhangi bir egzoz ustası dahi bu ürünün kulanım klavuzu ile sadece resimlerine bakarak montaj yapabilir – Ürünümüz şu an sadece internet üzerinden satılıyor. Istanbul çevresinde. montaj için anlaşmalı yerlerimiz bulunmaktadır. Burdan talep edebilirsiniz.

 

RPM Climax Kit (VTEC Olmayan Araçlar)

Belirli araçlar için hazır kit halinde geliyor – fakat çoğu araç çok farklı sistem gerektirdiğinden her ürün sitede listelenmiyor. Burdan talep edebilirsiniz.